Podpora, ktorá sa spoločnosti vráti

V OZ Odyseus veríme, že ochrana zdravia a života každého človeka má význam.

Navyše podľa analýzy Inštitútu finančnej politiky sa každé 1 vložené euro na náš program výmeny injekčných striekačiek spoločnosti vráti  v hodnote takmer 3 eur. Okrem toho znižujeme riziká súvisiace s prácou v sexbiznise a pomáhame mladým, aby zostali zdraví a mali dostatok informácií, ak sa rozhodnú experimentovať s drogami.

Nachádzate sa na portáli Darujme.sk, ktorý Vám umožní vybrať si formu platby a zadať jednorazový či pravidelný dar. Tento systém zachováva všetky pravidlá bezpečného prevodu. V prípade akýchkoľvek otázok alebo problémov nás prosím kontaktujte na chovancova@ozodyseus.sk.

Podporte nás, naše aktivity a najmä životy ľudí, ktorí sa ocitli v ťažkej životnej situácii. Každá pomoc nás posúva vpred a pomáha nám udržiavať a zlepšovať služby pre tých, ktorí to potrebujú.

Vaša podpora našich aktivít je podporou zdravia celej spoločnosti.

1. Môj dar

Výška pravidelného daru / mesiac
€/m
Vaša pravidelná podpora nám umožní dlhodobo a efektívne plánovať našu prácu.

2. Moje údaje

Meno *

Priezvisko *

E-mail *

3. Spôsob platby


Potvrdením údajov súhlasíte s pravidlami používania Darujme.sk. V ďalšom kroku Vás presmerujeme na stránku, kde bezpečne vyplníte Vaše platobné údaje. Po úspešnom prijatí daru Vám zašleme informačný email. Ďakujeme!

Ďakujeme.